28775 Mattor, 2 st, rölakan, bl a signerad ILS, 135x64 cm
Mattor, 2 st, rölakan, bl. a. signerad ILS (Ilsaestalon Mattolutomo), mått ca 135 x 64 cm
- Condition:Bruksslitage
Estimate | 400 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |