28644 Eric Cederberg, tempera, signerad, 48x35 cm

28644a_8dbe38da7ccab65_med.jpeg
  • 28644a_8dbe38da7ccab65_sm.jpeg
  • 28644b_8dbe38da9bfbd08_sm.jpeg
  • 28644c_8dbe38dab66e74a_sm.jpeg
  • 28644d_8dbe38dace52108_sm.jpeg

Eric Cederberg, tempera, landskapsmotiv, signerad, daterad 1962, mått med ram ca 48 x 35 cm

  • Condition:Fläck

Estimate2,000 - 2,200 SEK
Buyers Premium (inc. VAT)22.5%
Hammer Fee (inc. VAT)40 SEK
Shipping Fee (from)270 SEK
*Droit de Suite applies