26284 Gunnar Norrman, teckning, signerad, med dedikation till Tora Vega Holmström
Gunnar Norrman, teckning, signerad, med dedikation till Tora Vega Holmström, daterad 1960, mått med ram 25x32 cm
- Provenance:Från hemmet av Ebbe Jönsson, känd samlare av bl. a. Tora Vega Holmström. Bidragande bland annat till Birgit Rausings bok om Holmström.
Estimate | 1,000 - 1,200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |