26908 Diverse, 17 delar, lockburkar, miniatyrer, m.m., bl. a. silver
Diverse, 17 delar, lockburkar i glas/metall, keramikminiatyrer, portmonnä, mindre tratt i silver, m.m.
- Condition:Emaljskador, silversvärta och allmänt bruksslitage
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |