25190 Takkrona, gulmetall/prismor, 1900-tal, Ø 83 cm
Takkrona, stomme i guldpatinerad metall, behängd med prismor, 5 ljuspunkter, 1900-tal, diameter ca 83 cm, höjd ca 100 cm
- Condition:Ej funktionstestad, nagg finns på prismor, någon prisma av lite annorlunda art, nedre dekordetalj behöver lödas
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |