Starts: 30 Apr 2023 17:00Ends from: 14 May 2023 17:00
Karljohans Utvalda (14/5)
- Art and GraphicsClear filters
24119
Bror Jönsson, olja på duk, "Hästekipage", signerad
Final bid100 SEK
Est600 - 800 SEK
24116
Erik Brandt, olja på pannå, signerad
Est300 - 400 SEK
24149
Oidentifierad konstnär, olja på duk, signerad, 49x41 cm
Est200 - 300 SEK
24162
Ove Persson, offsettryck, signerat, 68x56 cm
Est150 - 200 SEK