24516 Taburett, Karl Johan, ek, 1800-tal, längd 79 cm
Taburett, Karl Johan-stil, ek, dyna klädd i ljust röd textil, ca 1800-talets slut, längd 79 cm, sitthöjd 46 cm
- Condition:Bruksslitage, lagning
Estimate | 200 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |