24399 Lockask, porslin, Kina, 11,5x8,5 cm
Lockask, rektangulär, porslin, blå underlgasyr, invändigt med två fack, 18/1900-tal, Kina, mått ca 11,5 x 8,5 x 5,5 cm
- Condition:Utvändigt nagg på lock, invändigt nagg på ask, samt mindre fotnagg
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |