24467 Lennart Aschenbrenner, litografi, signerad, numrerad 39/72
Lennart Aschenbrenner, litografi, signerad, numrerad 39/72, 50x41 cm med ram
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |