24279 Fritz Kochendörfer, (e.), skulptur, terrakotta, höjd 33 cm
Skulptur efter Fritz Kochendörfer, "Stickan", terrakotta, djupstämplad på bas, höjd ca 33 cm
- Condition:Smuts, mindre nagg på bas
Estimate | 400 - 500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 330 SEK |