24515 Fåtöljer, ett par, klädda i sammet, 30/40-tal
Fåtöljer, ett par, klädda i beige sammet, ben i betsat lövträ, ca 1930/40-tal
Höjd cm76
Bredd 40 cm
Djup 69 cm
- Condition:Bruksslitage, enstaka obetydlig fläck
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |