24511 Cafébord med stolar, metall, 1900-tal
Cafébord med ett par stolar, lackerad lättmetall, 1900-tal
Diameter, bord, 66 cm
Höjd, bord, 66 cm
Sitthöjd, stolar, 40 cm
- Condition:Bruksslitage, alger, smuts
Estimate | 800 - 1,000 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |