24351 Bordsur, Seiko, QC-951, kronmärkt, "Kronometer 103", 60/70-tal
Bordsur, Seiko QC-951, "Crystal Chronometer", militär, kronmärkt, "Kronometer 103", M 3441-103010, ca 1960/70-tal
- Condition:Tillsynes fungerande, bruksslitage
Estimate | 3,000 - 3,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |