24277 Bokhylla, teak,
Bokhylla, teakfanér, 6 hyllplan, ca 1960/70-tal
Höjd 200 cm
Bredd 90 cm
Djup 24 cm
- Condition:Bruksslitage, skav, hål upptaget i ryggskiva, ett hyllplan sannolikt utbytt
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |