24259 Bijouterier, pins, armbandsur, ett parti
Bijouterier, pins, damarmbandsur, ett parti, någon del silver
- Condition:Bruksslitage, mindre skador kan finnas, armbandsur ej funktionstestade
Estimate | 300 - 400 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 180 SEK |