24213 Alvar Jonson, olja på duk, "Strandbild", signerad
Alvar Jonson, olja på duk, "Strandbild", signerad, 41x38 cm med ram
Estimate | 600 - 700 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |