23019 Serveringsbricka, teak/glas, 5 delar, Karl Holmberg, Göteborg
Serveringsbricka, bricka i teak, 4 behållare i röktonat glas, ca 1960-tal, Karl Holmberg, Göteborg, brännmärkt, mått ca 24,5 x 24,5 cm
- Condition:Bruksslitage, en glasskål med mindre nagg
Estimate | 150 - 200 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |