32104 Spionkamera, Minox, EC, 80-tal, Tyskland
Spionkamera, Minox EC, ca 1980-tal, Tyskland, kommer i original bärväska
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage
Värdering | 400 - 500 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 180 SEK |