32152 Mätsökarkamera, Braun, Paxette, 50-tal, Tyskland
Mätsökarkamera, Braun Paxette, Optik; Schneider-Kreuznach Xenar 50 mm/1:2.8, ca 1950-tal, Tyskland
- Skick:Ej funktionstestad, bruksslitage med mindre märken och repor, tejprester på baksida
Värdering | 300 - 400 SEK |
Slagavgift (inkl. moms) | 40 SEK |
Fraktavgift (från) | 270 SEK |