32079 Wirgin Edinex, 30/40-tal, Tyskland
Wirgin Edinex, Schneider-Kreuznach Xenon 45 mm 1:2, ca 1930/40-tal, Tyskland, kommer i bärväska i brunt läder
- Condition:Ej funktionstestad, åldersrelaterat slitage, visst slitage av förnickling kring grepp, väska med defekt lås
Estimate | 1,200 - 1,500 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 220 SEK |