31243 Systemkamera, Minolta, 9000 AF, 35-200 mm, 1985, Japan
Systemkamera, Minolta 9000 AF, Optik; Tokina AF 35-200 mm 1:4-5.6, ca 1985, Japan, kommer med bruksanvisning
- Condition:Ej funktionstestad, bruksslitage, bärrem med skador
Estimate | 600 - 800 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |