31893 Systemkamera, Canon, EOS 300, 28-105 mm, 00-tal, Japan
Systemkamera, Canon, EOS 300, Optik; Sigma Zoom 28-105 mm 1:3.5-5.6 Aspherical IF. kommer i bärväska; Viking, ca 2000-tal, Japan
- Condition:Ej funktionstestad, smärre bruksslitage
Estimate | 250 - 300 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |