31171 Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, tidigt 1900-tal, Tyskland
Bälgkamera, Ernemann, Heag XII mod. II, Ernastigmat 135 mm 1:6.8, tidigt 1900-tal, Tyskland
- Condition:Ej funktionstestad, åldersrelaterat bruksslitage med mindre skador, sladd till fjärrutlösare med skador
Estimate | 500 - 600 SEK |
Hammer Fee (inc. VAT) | 40 SEK |
Shipping Fee (from) | 270 SEK |